. . : : Dj HaSSaN - Fun Club : : . .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

. . : : Dj HaSSaN - Fun Club : : . .

..::WwW.DjHaSSaN.BiZ::..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MSN nickleri(Acı dolu nickler)

4 posters
YazarMesaj
comiser-ex
Modaratör
Modaratör
comiser-ex

Erkek Mesaj Sayısı : 33

MSN nickleri(Acı dolu nickler) Empty
MesajKonu: MSN nickleri(Acı dolu nickler)   MSN nickleri(Acı dolu nickler) Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 12:45 am

*Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun, martı sevdiği denizden asla vazgeçmez.
*Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanın vardır: Geçip giden zaman!
*Beni bir sen anla. Ama lütfen sen de yanlış anlama.
*Sanmaki hala seviyorum, sanmaki hala özliyorum, sadece kulagına iki kelimeyi fısıldamak istiyorum canın dehenneme
*Anladım sendeki aşk değil hevesti. İşin aslı bendeydi sendeki sahteydi!!!
*Aşk bumu? Acı mı? Acıtırmı?? Aşk bunu yapmaya mecbur mu?
*Şimdi ikimizinde geceleri çok farklı. Birimiz başını yastığa koyuyor, Birimiz bir yabancının omzuna... Ve şimdi ikimizde güne farklı başliyoruz. Birimiz uykusuz, Birimiz yarin koynunda...
*Yanlızlığım bir çıglıktı, duymadınız. Peki hepinizmi sağırdınız!!!
*Bugulu çamlardaki sözler gibisin, nefesim olmadan bir hiçsin...
*Sessiz olmak sensiz olmak kadar zor değil, Asıl zor olan sensizligin sesini dinlemek
*Hep sesine bir kulaç kala boğuluyorum, bilmem senmi erken demir aliyorsun benmi geç kaliyorum...
*Çok sima tanıdım yüzlerini aklıma kazıdım adı anıldığında dostum dedim adım anıldığında tanımam dedi
*Yalvarırım dön (diyeceğimi mi sandın);sensiz yapamam (gibi mi geliyo sana);sensiz ölürüm(desem yalan olur);çünkü SENİ SEVMİYORUMMM....!!!
*Gelsede en acı sözler dilime, çıkacak sanırım birkaç kelime, bir alev halde düştün elime
*Zülmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem, gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem!
*Eger sevgin bir hevesse, gerçek değil hayalse, hiyetin sevip acı vermekse sevme beni arkadas
*Gittikten sonra ben ne yaptım deme!... Hasret vurdu döndüm deme!... Aklım sende bilsen bile!... Aşka galip hep bu gurur!!!
*Sevgiler sahte , insanlar kahpe , hayatınız plan , Alayınız yalan !!!
*Sen beni fark edemedin ama artık fark etsende fark etmez çünkü beni fark edenler senden çok farklı
*hayatin en hüzünlü ani sevdigin insanin buna hic degmedıgini gördügün andir ve en büyük kaybin onun icin harcadigin zamandir
*Boşver hep aynı masal, "Hayat ve Ben" işte hepsi bu kadar
*Şeytanın tek günahı, Meleğe olan aşkıymış
*An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilrimisin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış
*Haklısın ölüm vardı sonunda ama olümün arkasında, hiç bitmeyen aşkım vardı benim ..
*Boşver beni aldırma ben söylerim takılma, Aşk denilen meydanda görüşürüz nasılsa!
http://www.djhassan.biz/
Dj HaSSaN
Admin
Admin
Dj HaSSaN

Erkek Mesaj Sayısı : 90
İş/Hobiler : Prof. Dj
Lakap : Dj HaSSaN

MesajKonu: Geri: MSN nickleri(Acı dolu nickler)   MSN nickleri(Acı dolu nickler) Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 12:50 am

ellerine saglık kardesım saol
http://www.djhassan.biz
comiser-ex
Modaratör
Modaratör
comiser-ex

Erkek Mesaj Sayısı : 33

MesajKonu: Geri: MSN nickleri(Acı dolu nickler)   MSN nickleri(Acı dolu nickler) Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 12:52 am

ne demek bildigimiz konularda yardımcı olmaya çalışıyoruz
http://www.djhassan.biz/
4eWa
Admin
Admin
4eWa

Erkek Mesaj Sayısı : 21
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : 4eWa

MesajKonu: Geri: MSN nickleri(Acı dolu nickler)   MSN nickleri(Acı dolu nickler) Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 6:51 pm

ellerin sağlık alien
http://www.djhassan.biz
djdogan
Yeni Üye
Yeni Üye
djdogan

Erkek Mesaj Sayısı : 8

MesajKonu: Geri: MSN nickleri(Acı dolu nickler)   MSN nickleri(Acı dolu nickler) Icon_minitimePtsi Kas. 24, 2008 11:48 pm

ELLERINE SAĞLIK KARDES Razz

MSN nickleri(Acı dolu nickler)
1 sayfadaki 1 sayfası